Vizyonumuz

Toplam kaliteye ulaşmada önemli bir adım sayılan ISO 9000 çalışmaları tamamlanmış, 2006 yılında Türk Standartları Enstitüsü'nden TSE ISO EN 9000 belgesi alınmıştır.

Mir Halı Türkiye’de makine halısı sektöründe TSE ISO EN 9000 Kalite Sistem Belgesi’ni alan ender firmalardan biridir.

Kurulduğu yıldan itibaren Mir Halı gelişen dünya standartlarını takip ederek teknolojisini sürekli yenilemiş, kaliteyi ve tüketici memnuniyetini ön plana almış, ürün çeşidini pazarın beklentilerine göre geliştirmiş ve insana yatırım yapmayı ilke edinerek lider halı firmaları arasına girmiştir.

Mir Halı Türkiye ve Dünya ülkelerinde kalitesi, zengin ebat, renk ve desen koleksiyonlarıyla en çok tercih edilen halı markası olma yolundadır.

Ayrıca bugün olduğu gibi yarın da çevre dostu olmaya, eğitilmiş insan faktörüne, önce kalite ve güvenirlilik ilkesine her zaman başlı kalacaktır İnsan kaynakları politikamız, Şirket çalışmalarının belirlenen hedef doğrultusunda, ekonomik ve en verimli düzeyde yürütülmesi için; şirketin her seviyesindeki kadrolara en yetkin personeli temin etmek ve personel yetkinliklerinin gelişiminde uygulanacak yöntemi saptamaktır.